Stoper® Endüstriyel
Hareketli Cephe Sistemleri

Mutlu ve memnun müşteri anlayışıyla 2000 yılında İstanbul’da kurulan Stoper Endüstriyel, yıllar içinde edindiği tecrübeler ile inşaat ve sanayi sektörleri için; asansör ürünleri, mimari sistem aksesuarları, hareketli güneş kırıcı sistemler ve müşteri istekleri doğrultusunda projeye özel ürünler üretmektedir.

Kısa sürede artan üretim kapasitesi ve yapılan yatırımlar sonucunda hem yurtiçi hem de yurtdışında üretim yaptığı sektörlerin bilinen markası haline gelmiştir. Müşterilerine doğru malzeme seçimi, maliyet düşürme faaliyetleri, üretilebilirlik analizi gibi konularda hizmet verebilmektedir. Geniş makina parkuru ile her türlü üretim esnekliğine kabiliyetine sahiptir.

Uluslararası kalite ve standartlara uygun olarak üretim ilkesini benimseyen Stoper Endüstriyel hızlı termin, doğru fiyat ve zamanında teslim misyonu ile çalışmalarını sürdürmekte; bunun sonucu olarak ürünlerini İngiltere, Kosta Rika, Çin, Yunanistan, Fransa, Kanada, Mısır, Lübnan, İran, Romanya, Rusya, Almanya gibi dünyanın önde gelen ekonomilerine ihracat yapmaktadır.

Stoper Endüstriyel 2014 senesinde, hareketli cephe olarak da bilinen Güneş Kırıcı Sistemlerin üretim ve uygulamasını da faaliyetlerine eklemiş, donanımlı Ar-Ge ve teknik ofis kadrosu ile mimari dış cephe projelerinin üretim ve uygulanmasında çözümler sunmuştur.

GAP İnşaat Taksim Tarlabaşı 360 Projesi, Suadiye Bulgurlu Apartmanı, Barbaros Reserve Bodrum Peska, İstinye Özel Konutu,Güral İnşaat Suadiye Konutları ve DAP Yapı Validebağ Konakları gibi önde gelen mimari projelerini müşteri portföyünde bulunduran Stoper Güneş Kırıcı Sistemleri üst düzey Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sayesinde sistem portföyünü çeşitlendirmiştir.

Projelere özel tasarlanan sistemler, detay çözümleri ve montaj işlemleri gibi hizmetler ile müşterilerin tercihlerinin hakkını vermek adına her türlü ayrıntıyı düşünerek çalışmak, Stoper Endüstriyel’in önceliklerindendir.

Tasarım, üretim ve montaj hizmetlerinin tümüyle Stoper Endüstriyel bünyesinde gerçekleştirilmesi, mimari grup tarafından gelebilecek revizyon taleblerine anında yanıt verebilmesine olanak sağlar.